Fundacja Rozwoju Podhala oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt.: „Konkurs na pomysł – edycja specjalna. Jak zdobyć dotację na patent?”.

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy o właściwej ochronie innowacyjnych rozwiązań Państwa przedsiębiorstwa, a także możliwości finansowania tej ochrony poprzez dofinansowanie ze środków UE. Konferencja odbywa się w ramach cyklu "Wspólnie o funduszach europejskich”

Konferencja odbędzie się 20 marca 2018 r. w H15 Boutique Hotel Warszawa przy ul. Poznańskiej 15 w Warszawie.  Rejestracja od godz. 11.00
Udział w konferencji będzie również okazją do wymiany doświadczeń zakresie prowadzonych przez Państwa przedsiębiorstwa projektów związanych z innowacyjnością.

W Programie m.in.:
 Patentować czy nie patentować? Jeżeli TAK to jak robić to mądrze ? ­–praktyczne aspekty ochrony własnych pomysłów innowacyjnych - prowadzący rzecznik patentowy Robert Jarzynka – wspólnik zarządzający Kancelarii Prawno-Patentowej Jarzynka i Wspólnicy.

Warsztaty: Gdzie szukać i jak pozyskać finansowanie UE na pomysł/patent?- prowadzący dr Konrad Kosierkiewicz

Warsztaty: Jak napisać skuteczny wniosek o dotację? - prowadzący   dr Konrad Kosierkiewicz

Jak współpraca nauki i biznesu pomaga w pozyskaniu finansowania z UE– moderator, dziekan dr Bartosz Bańduła

Analiza przypadków, dyskusja, pytania z sali